Report – EYYM 2007

Pred štyrmi rokmi v Benátkach, pred tromi rokmi v Paríži, pred dvomi rokmi v Budapešti, pred rokom vo Wroclawe a tento rok v Prahe. Európsky yoyo míting (eyym). Najväčšia yoyo akcia v Európe. Viac ako 50 yoyoerov, yoyovanie, zábava, kontakty. Toto všetko je eyym.

EURÓPSKY YOYO MÍTING, Praha, 26.4- 1.5.2007

EYYM 2007 v Prahe

EYYM 2007 v Prahe

Tento rok sa konal v Prahe. Počas posledného pol roka mali chalani z Prahy plné hlavy dohadovania priestorov, obvolávania ľudí, propagácie a celkovej organizácie. Všetko nasvedčovalo tomu, že to bude pre mňa tá najlepšia yoyo akcia v živote. Predstavy sa potvrdili a nezostáva mi už nič iné ako „smeknout klobouk“. Tento rok to vyšlo ešte tak dobre, že som dorazil do Prahy vo štvrtok a odchádzal som až v utorok. TakííTaliani a Nemci to potiahli ešte o deň dlhšie. Francúzi dorazili už v stredu. Okrem týchto krajín, došli aj Švajčiari, Rakúšania, Maďari, Poliaci, samozrejme Česi a Slováci.

Snáď najznámejší účastníci boli. Carlo (výrobca Oxy), Christofer (výrobca z Hspin), Steevi (výrobca Rooyo yoyí), Jumper a UFO (yoyoguruovia z Nemecka), YoChi (francúzsky yoyoguru) a samozrejme Bart (český yoyoguru). Slovenská výprava obsahovala 4 kusy: Ja, Jazwec a Killswitch a v nedeľu prišla aj Duška.

Kedže je lepšie stokrát vidieť ako čítať, alebo preto že sa mi nechce písať ako super bolo, tak si pozrite fotky tu dolu, alebo si kliknite na túto adresu http://eyym07.cya.cz/cz/media.htm, kde sa nachádzajú albumy od viacerých účastníkov eyym 2007 a postupne tam budu aj videa. Fotky nájdete aj tu.

Zanechajte komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.