Yoyocamp ’07

Yoyocamp 2007

Yoyocamp 2007

YOYOCAMP, Milovy, 4.8.- 11.8. 2007

Yoyocamp, akcia presne podla môjho gusta. Rybníček, chatky, veľa športového vyžitia, zábavy a oddychu. S Duškou sme vyrazili 5.8. v sobotu. Po ceste sme sa zastavili na krásnom hrade Pernštejn. Večer sme dorazili na camp. Zvítali sme sa s ľuďmi aj s Jazwecom a ubytovali sa v chatke s pracovným názvom POKOJ. Bola to pohoda, bývali sme s Honzíkom, Monikou a ich malou dcérkou Verunkou, s Tomášom a Erikou dvoma psami Edou a Bernísom. Takže „FULL HOUSE“, a napriek tomu šepot květin :). Najzaujímavejšie veci boli: kúpanie sa v rybníku, plavba loďkou, modifikovanie yoyí, účesy od Eriky (hlavne ostrihanie Kordu), výlet na 9 skál, minigolf, bedminton a trickmaster.

Yoyo som držal v ruke len sem tam, ale Jazwec drtil nové triky až až. Fakt, že som si tento yoyocamp užil v klude a v pohode a myslím že všetci, bola to super dovolenka. Jediná vec čo mi pokazilo trocha náladu, ale len trocha, je strata ruksaku pri príchode na camp (bolo tam moje obľúbené zero a nielen to) a strata mobilu na ceste domov. Ale sr… na to. 🙂 Vidíme sa o rok.

P.S. Možno.

FOTO

Zanechajte komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.