REPORTS – Trnkobrání, exhibícia

Boli sme exhibovať na festivale Trnkobrání, ktorí sa koná každoročne v moravskom meste Vizovice. Ako to dopadlo, aké bolo počasie a ostatné info a fotky najdete v nižšie.

Vďaka nášmu českému bratovi Kordovi, sme sa dostali na akciu Vizovické trnkobraní, kde sme zastupovali český exhibičný tím. Z Bratislavy v piatok 15.8. odišla posádka v zložení Peter a Duška, Jazwec, Killswitch, Cartman.

Už počas jazdy sa nám nezdalo počasie, trochu pršalo a to sme ešte nevedeli čo nás čaká v noci. Po príchode na festival sme si rozložili stany a po kontaktovaní usporiadateľa sme boli pripravení vstúpiť do areálu festivalu. Počas 2 hodinového čakania na náramky začalo pršať viacej,a viacej a viacej. Uzimení po viacerích telefonátoch s organizátorom Jirkom sme sa dopracovali k 4-om lístkom, z ktorých jeden bol nepoužiteľní. Na základe toho sme sa rozhodli neísť do areálu ale kúpiť hruškovicu na zahriatie, veď sme boli v areáali R. Jelínka. Po jej vypití v našom krásnom veľkom červenom aute sa naša skupina roztrhla na dve, a hádajte ako? Skupin č.1: Ja a Duška a skupina č.2: ostatní :).

Zaujímavosť: Pri vstupe rozdávali propagačné yoyá, s logom festivalu, takže tam yoyovalo, resp. hralo sa s yoyom mrtne ludí, dokonca aj sms-kári.

Skupina č.2 si nasadila náramky a išli do areálu žiť, skupina č.1 sa popratala do stanu a išla do stanu žiť, resp. spať. Inak stále pršalo a hrozilo že bude ešte viac. Okolo jednej zaklopal Cartman na stan, že ide spať, ale nemyslel som že do auta kde ho našli ostávajúci chlapci zo skupiny č.2 okolo štvrtej v nepríjemnej polohe. Tak som im ho pomohol dostať z auta do stanu. Medzi tým však začalo mrtne pršať, začalo kvapkať do stanu, mrtne hrmelo, ešte viac mrtne sa blízkalo. Po nie moc kvalitnom spánku sme sa zobudili do mokrého rána.

Po návšteve miestnych potravín sa skupina č.1 spolu s Killsom naraňajkovala a neskôr sme konečne zohnali aj zvyšné náramky. Dve hodiny pred exhibíciou sme sa začali venovať nášmu krátkemu programu. Pričom mnoho ľudí išlo okolo a pýtali sa na tie naše yoyá, že čo to je, kedy vystupujeme a tak. Popri obedovečery sme pozerali súťaž v rýchlosti jedenia, zúčasnili sa ho 2 Američania a jeden český majser. Jeden z tých Američanov spapkal 1 mega pizzu, 30 Kvašákov a 1 liter zmrzliny za polovičný čas než jeho súperi, proste úúúplný „magor“. Ako sa blížila naša exhibička, začali sme trochu nervóznieť.

Už sa to začalo, zvukárovi sme dali muziku, Duška mala na starosti fotografovanie a mi sme sa postarali o šou na pódiu, teda snažili sme sa. Najprv sme dali nacvičený program a potom jednotlivé frístajli. Ja som sa ujal komentovania a sem tam som si niečo hodil. Ľudí bolo vskutku dosť a povzbudzovali, uvolnili sme sa a na naše prekvapenie to všetko dopadlo skvele. Na konci sme dali súťaš pre 4 dobrovolníkov, dali sme im Profly a nech skúsia forward pass, išlo im to super, víťaz sa nenašiel. tak sme prešli k sleeperu. Najdlhšie sleepovalo chalanovi zo Zlína, po vystúpení sa nám priznal že má doma Huga z Hor, Freehanda, 888 a že yoyuje pol roka…:)

Spokojní sme sa šli napapkať do VIP zóny a s vidinou hnusnej búrkovej noci sme sadli do auta a o pol jednej sme došli domov do BA.

Myslím že sme hambu nespravili…. FOTOGRAFIE TU

Peter

Zanechajte komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.