Videá a anketa

Do bočného stĺpca bola pridaná anketa, do ktorej sa môžete samozrejme teraz zapojiť.

Nová je aj sekcia Videá, kde sa nachádzajú videá od slovenských yoyerov. Ak chcete mať svoje zalinkované video na našej stránke, napíšte nám adresu do komentárov pod tento článok a my ju zaradíme k terajším videám.

PYP 2009

7. február 2009, PYP 2009

Najbližšou yoyo akciou v okolí, je 2. otvorený přebor Prahy v yoyování, ktorý je organizovaný CYA (Českou Yoyo Asociáciou) a českou Duncan Crew. Súťaž je naplánovaná na 7. februára, pričom účasť prisľúbili aj hviezdy zahraničného yoyoingu Mark McBride, Takeshi Kamisato (USA) a Dimi (Malajzia). Tento rok bude súťaž prebiehať v netradičnom štýle tzv. pavúka. Viac informácií sa dozviete na stránke PYP – http://praha.cya.cz

Minulý rok sa na skvelom 3. mieste umiestnil Peter a jeho dvojminútový freestyle si môžete pozrieť nižšie. Tiež si môžete prečítať Jazwecov report z PYP ’08.

PYYP 2008 – 1A – 3rd – Peter Kišoň from „>CzechYoyo on Vimeo.

Komentárov: 1

Zanechajte komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Môžete použiť tieto HTML tagy a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.